Ceník Atypické dentální práce pro pacienty a ošetřující lékaře.

U těchto prací, kde se dělají individuální úpravy náhrad* dle přání pacientů, nejsou zuby v dentálních náhradách"obvykle postaveny do ukázkové anatomické řady" U těchto výrobků,které už je  časově,materiálově ale také pro složitost výrobních postupů  náročnější zhotovit ,není možné výrobní proces odvozovat od ceníku standardních prací, kde se z velké míry konečná částka odvíjí a hradí ze zdravotního pojištění.

Informace k cenám ,k zhotovení práce, objednání se, konzultace atd.: mob: 739 189 038  email: petr.moj@seznam.cz

 

*Individuální úpravy náhrad. Co je tím myšleno.  

 

1-Zhotovení protéz,korunek a můstků podle ,nebo vycházející z fotografií z mládí. Podle původního postavení a tvaru zubů.

2-Protézy,korunky a můstky zhotovené dle individuálních přání pacienta s účastí ,nebo bez pojišťovny. Různá individuální postavení zubů se specifický tvarem atd. Pacienti nemající snímky vlastních  zubů můžou doložit podklady ve formě snímků někoho s podobným vzhledem úsměvu. Můžou tak,ale i jinak popsat,jak by si to představovali udělat. Případně si nechat také poradit.

3-Imitace barvy dásně.

4-Zhotovení nové náhrady přesně podle staré- kopírování.

Vše v detailu popsáno a s fotodokumentaci prezentováno u konkrétních případů z praxe na stránce Atypické dentální práce.

 

Výsledný efekt. V čem je rozdíl v porovnání se standardním postupem zhotovování zubních náhrad?

V přirozenosti. Pacientovi tak lze vyrobit zubní náhradu, která bude nejen velikostí a tvarem zubů a zubního oblouku, ale i rekonstrukcí alveolární části sliznice odpovídat situaci v ústech před ztrátou zubů. Výsledným efektem je zachování přirozeného vzhledu obličeje se zubní náhradou, která dobře drží. Bez problému se s ní dá jíst a mluvit.

 

 

 

 

 

 

Adresa

PETR MOJ
Zubní laboratoř LPdental
Generála Svobody 280/24
736 01 Havířov - Šumbark
CZECH REPUBLIC

tel: +420 739 189 038
E-Mail: petr.moj@seznam.cz

IČO: 72081350
bankovní účet: 2218542389/0800
IBAN: CZ07 0800 0000 0022 1854 2389


 Всё в твоих руках-LPdental (ЛПдентал)Ветеринарная стоматология