Ceník Atypické dentální práce pro pacienty a ošetřující lékaře.

U těchto prací, kde se dělají individuální úpravy náhrad* dle přání pacientů, které už je  časově, ale i materiálově náročnější zhotovit ,není možné výrobní proces odvozovat od ceníku standardních prací, kde se z velké míry konečná částka odvíjí a hradí ze zdravotního pojištění.

Zde se ceny nedají jednoznačně dát do nějaké tabulky, protože každý případ je jiný a v požadavcích individuální. Vyžaduje konkrétní přípravu, individuální čas na práci s pacientem a zhotovení náhrady.

Konečnou cenu u snímatelné protetiky (protézy) jsem schopný pacientovi říci už při předběžné konzultaci. Více zde: Atypické dentální práce.

Konečná cena u fixní protetiky (můstky). Zde je to složitější. Cena je z velké míry ovlivněna  kalkulací dané ordinace, kterou musíme respektovat. Více zde: Atypické dentální práce.

 

*Individuální úpravy náhrad. Co je tím myšleno. Především tyto variace pracovních postupů.  

1-Zhotovení protézy s přihlédnutím k fotografiím situace v ústech před extrakcí-rekonstrukce.

2-Zhotovení protézy podle fotografie z mládí. Podle původního postavení a tvaru zubů.

3-Protézy zhotovené dle individuálních přání pacienta s účastí ,nebo bez pojišťovny. Různá individuální postavení zubů se specifický tvarem atd.

4-Zhotovení protézy podle fotografie zubů jiného člověka. Pacienti nemající snímky vlastních zubů můžou doložit podklady ve formě snímků někoho s podobným vzhledem úsměvu.

5-Imitace barvy dásně.

6-Zhotovení nové náhrady přesně podle staré- kopírování.

 

Výsledkem není úsměv s ukázkově anatomicky srovnanými zuby ,kde se je snažíme naprosto přesně zhotovit jak v levé, tak i v pravé části úst. U snímacích protéz se takhle používají strojově vyráběné prefabrikáty. Zde, tím že se vše individualizuje ,výsledkem není ukázkový hollywoodský úsměv, který mnohdy na první pohled působí uměle, ale přirozeněji vyhlížející vzhled úsměvu, beroucí v úvahu celkový vzhled pacienta s přihlédnutím k věku.  

 

Adresa

PETR MOJ
Zubní laboratoř LPdental
Generála Svobody 280/24
736 01 Havířov - Šumbark
CZECH REPUBLIC

tel: +420 739 189 038
E-Mail: petr.moj@seznam.cz

IČO: 72081350
bankovní účet: 2218542389/0800
IBAN: CZ07 0800 0000 0022 1854 2389


 Всё в твоих руках-LPdental (ЛПдентал)Ветеринарная стоматология