LP modelka-prezentační práce zdarma. Žena věk 38 let metalokeramické můstky.

Ukázková ve všech fázích ručně zhotovená individuální práce vycházející ze vzhledu úsměvu v mládí. Takže precizně do detailu po staru. Žádné skenování,CAD-CAM,3D tisk apod. :-) Základ litá Cr-Co konstrukce + japonská keramika Noritake. Probarvení: základ A2V,špičáky A3. Řezáky od středu směrem k incizi A1 s T+ růžový kamínek na 22.

Charakteristika případu.

Paní docházela do laboratoře s manželem ,kterému jsem dělal imediátní náhradu. Před více jak rokem se mu uvolnil v ústech zubní můstek. Nemohli ale dlouho najít zubaře, tak nakonec přišel o všechny zuby v horní čelisti, protože už se nedaly zachránit. Paní má v ústech na horních frontálních zubech staré pojišťovnou hrazené pryskyřičné korunky. Ze špičáku už jí spadly. Její aktuální ošetřující lékařka pojišťovnou hrazené pryskyřičné korunky nenabízí. Nejlevnější nabídnuté řešení by jí stálo 8 tisíc. Vzhledem k tomu, že mají tří děti a po nedávném vážném úrazu  páteře v práci, jí byl přiznám v 38 letech plný invalidní důchod to nemají nyní lehké. Manžel se mne zeptal jestli by nešlo na ty špičáky vyrobit nějaké pryskyřičné korunky?

Řešení.

Paní přijala možnost dělat model pro ukázkovou práci. Po dohodě s ošetřujícím lékařem v ordinaci zaplatila pouze 2000,- Kč za sundání starých korunek. Nabroušení premolárů, opravy kazů a následné nasazení zubních můstků jsem uhradil zubnímu lékaři za pacientku. Celý postup výroby můstků byl  realizován od otisků až po zkoušky v zubní laboratoři zdarma.

Porovnání: Původní vzhled úsměvu-nevyhovující stav- nově zhotovená protetika.

Pár snímků z postupu výroby metalokeramických můstků.

Prezentace hotové práce zhotovené s přihlédnutím k původnímu vzhledu úsměvu v mládí.

Adresa

PETR MOJ
Zubní laboratoř LPdental
Generála Svobody 280/24
736 01 Havířov - Šumbark
CZECH REPUBLIC

tel: +420 739 189 038
E-Mail: petr.moj@seznam.cz

IČO: 72081350
bankovní účet: 2218542389/0800
IBAN: CZ07 0800 0000 0022 1854 2389
Всё в твоих руках-LPdental (ЛПдентал)Ветеринарная стоматология