Slečna věk 20 let.

LP - Model woman: Presentation work. Dental replacement for free.

LP – Modelka: Prezentační práce. Zubní náhrada zdarma.

 

 Slečna věk 20 let.

Charakteristika případu: Slečna si při úraze zlomila pravý velký řezák. Lékařka, kde chodila jí ho extrahovala. Poté přešla k lékaři, s kterým spolupracuji. Ten jí nabrousil dva vedlejší zuby, protože  implantologické řešení si aktuálně nemůže dovolit. Zhotovil se provizorní můstek. Za pár měsíců ale musel lékař extrahovat pravý řezák, který byl kotevním zubem pro můstek. Vznikla tedy v ústech výrazná mezera, protože pacientka  má opravdu velké přední řezáky. S přihlédnutím k stávajícím finanční možnostem pacientky mi ošetřující lékař zadal zhotovit malou snímatelnou protézku, která nahradí dva chybějící zuby. Tohle řešení se ale ukázalo, že je na samé hraně indikace pro daný materiál. Navíc to nebude trvalá náhrada ale spíše imediátní, protože jde o po extrakci zhotovenou náhradu.

Zde jsem slečně nabídl pomocnou ruku, protože přijít ve 20 o dva přední zuby při úraze je opravdu smůla. Celkově už zaplatila docela dost za předešlé fáze léčby. No a aktuálně je v podstatě pořád na začátku. S přihlédnutím k celkové problematice případu a cenám zubního ošetření by si nyní mohla jen s obtížemi, bez půjčky dovolit zhotovit nějaké trvanlivé estetické řešení situace. Po dohodě s ošetřujícím lékařem uhradí pouze nabroušení zubů a následné nacementování náhrady. Zbytek bude mnou realizován v laboratoři zdarma. Na oplátku bude prezentovat práci. Ve své podstatě dělat model. Samozřejmě, že není modelka. Nějak jsem to ale nazvat a okomentovat musel. Na druhou stranu řekla li o sobě v minulosti známá modelka Twiggy, že vlastně dělá věšák na šaty, může i jiná pohledná slečna -s nadsázkou řečeno dělat „věšák na zuby“.

2018 Zhotovení provizorního pryskyřičnéhého fixního můstku ,který budem předstupněm trvalému keramickému můstku.

2019 Ono člověk míní ale osud mění. Plánované nabroušení zubů muselo být odloženo, protože lékař musel extrahovat pravý první premolár. Celé se to pak následně trochu zkomplikovalo.  Horní fotografie s předběžně zhotoveným provizorním můstkem od dolních fotografií s výsledným vzhledem úsměvu dělí 1 rok.

Adresa

PETR MOJ
Zubní laboratoř LPdental
Generála Svobody 280/24
736 01 Havířov - Šumbark
CZECH REPUBLIC

tel: +420 739 189 038
E-Mail: petr.moj@seznam.cz

IČO: 72081350
bankovní účet: 2218542389/0800
IBAN: CZ07 0800 0000 0022 1854 2389
Всё в твоих руках-LPdental (ЛПдентал)Ветеринарная стоматология