Celkové imediátní náhrady. Individuální zhotovení podle původního postavení a vzhledu zubů. Žena věk 55 let.

V tomto případě se jedná o provizorní náhrady, které se dávají po extrakci zubů v období, kdy se hojí sliznice. V daném případě není báze náhrad zhotovená z polyamidu ale z pryskyřice. To umožní protézky v případě potřeby průběžně doupravovat. Následně je zde také možnost po zhojení sliznice báze protézek zrebazovat. To znamená, že pacientovi prodloužíme životnost protézek z cca 3 až 5 měsíců i na 3 roky. Ušetří se  tak za nové náhrady, u kterých by se musela celá individuální stavba a úprava zubů do nových náhrad znovu opakovat.

Celý výrobní proces náhrad byl realizován od otisku až po předání náhrad s následným přibroušením v zubní laboratoři. Ošetřující lékař zhotovil pouze před extrakcí zbylých zubů pomocné otisky situace.

Cena náhrad, kterou si laboratoř v daném případě za individuální zhotovení horní a dolní snímatelné imediátní náhrady účtuje je 15000,- Kč.

 

Více k tématu v okně Humánní protetika níže po rozkliknutí podokna Atypické dentální práce. Zde v lévém sloupci po rozkliknutí ikony Zhotovení protézy podle fotografie z mládí. K danému případu fotodokumentace v tomto podokně. Více zde: Celkové imediátní náhrady. Individuální zhotovení podle původního postavení a vzhledu zubů.

 

 

Autor:
Aktualizováno: 02.05.2018 23:35:19